Powrót do strony głównej
  Szkolenie i zawody -2015.10.04

W dniu 4 października 2015 r. w Doliwach odbyło się szkolenie z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią oraz warunków wykonywania polowania. Szkolenie przeprowadził członek naszego koła, prezes ORŁ w Suwałkach kol. Józef Bućwiński.

Po zakończeniu szkolenia odbyły się zawody o puchar przechodni w strzelaniu do dzika w przebiegu. W zawodach uczestniczyło 13 kolegów z naszego koła.
Puchar zdobył kol. Marcin Roszko z wynikiem 91 na 100 punktów, drugie miejsce kol. Robert Warsiewicz 88 punktów, trzecie miejsce kol. Józef Bućwiński 80 punktów.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności
 Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

   www.sarna.olecko.pl

Ostatnia zmiana: 11 października 2015