Powrót do strony głównej
 

4.06.2016 r. na strzelnicy w Doliwach odbyły się doroczne zawody strzeleckie KŁ „Sarna

Stosownie do par.8 Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie obowiązku przystrzelania broni co najmniej raz w roku oraz uchwałą KZD PZŁ z dnia 12.09.2015 r. zobowiązującą myśliwych do odbycia też raz w roku treningu strzeleckiego za organizacje którego czyni Zarządy KŁ, Zarząd Koła „SARNA” w dniu 4 czerwca (sobota) 2016 r. o godzinie 10, na strzelnicy w Doliwach odbyły się doroczne zawody strzeleckie KŁ „Sarna” w wieloboju myśliwskim o tytuł najlepszego strzelca naszego koła. W dniu tym była również możliwość przestrzelania broni. Po zawodach odbyło się wspólne ognisko.

W klasie mistrzowskiej najlepszy wynik wystrzelał Marcin Roszko 455/500 pkt. Drugi był Robert Warsiewicz 436/500.
W klasie powszechnej zwyciężył Marcin Zamojski 413/500 pkt. Na drugiej pozycji uplasował się Zbigniew Domalewski z wynikiem 390/500. Trzecie miejsce wywalczył Krzysztof Luto 378/500pkt. Osoby te będą reprezentowały naszego koło na zawodach okręgowych, które odbędą się 18 czerwca na strzelnicy w Ełku.

Wyniki:

Klasa mistrzowska:
1.Marcin Roszko 455/500pkt
2.Robert Warsiewicz 436/500

Klasa powszechna:
1.Marcin Zamojski 413/500
2.Zbigniew Domalewski 390/500
3.Krzysztof Luto 378/500.


 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności
 Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

www.sarna.olecko.pl

Ostatnia zmiana: 09 czerwca 2016