Powrót do strony głównej
 
 18.06.2016 Zawody Okręgowe PZŁ w wieloboju myśliwskim – Ełk.

W sobotę 18 czerwca na strzelnicy myśliwskiej w Ełku odbyły się Zawody Okręgowe w wieloboju myśliwskim. Na starcie stanęło 82 myśliwych w klasie powszechnej i 10 strzelców w klasie mistrzowskiej.

Najlepiej z naszego koło zaprezentował się Robert Warsiewicz, który uzyskał wynik 437pkt/500. Pozwoliło mu to zająć trzecie miejsce w klasie mistrzowskiej, czwarte miejsce zajął Marcin Roszko z wynikiem 435pkt. Romuald Warsiewicz z wynikiem 399 był 10.

W klasie powszechnej szóste miejsce wystrzelał Marcin Zamojski 416pkt. Ósmy był Adam Rekuć z wynikiem 414pkt, a dziewiąty Adrian Hościło 412pkt. Zarówno Adam jak i Adrian wystrzelali swoje życiowe wyniki. Zbigniew Domalewski zajął 25 miejsce z wynikiem 370 pkt, a Krzysztof Luto był 42 z wynikiem 320 pkt.

Drużyna powszechniaków w składzie: Marcin Zamojski, Zbigniew Domalewski, Krzysztof Luto zajęła 5 miejsce.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności
 Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

www.sarna.olecko.pl

Ostatnia zmiana: 24 czerwca 2016